Elektrikáři Jan Bašta, Praha 5

Připojení elektrospotřebičů

Zajistíme připojení elektrospotřebičů, kontaktujte nás

Připojení elektrospotřebičů

Připojení elektrospotřebičů v domácnosti a pro firmy zajistí naše firma Elektrikáři Bašta jan, Praha 5. Pro odborně správné připojení elektrospotřebičů máme veškerá potřebná školení i praxi. Připojení elektrospotřebičů Vám zajistíme ve velmi krátkém termínu. Kontaktujte nás pro další informace o připojení elektrospotřebičů.

Připojení elektrospotřebičů

V Praze a okolí jsme schopni připojení elektrospotřebičů zajistit ve velmi krátkém termínu. Připojení elektrospotřebičů vyžaduje odborné znalosti a praxi a nedoporučujeme Vám, aby jste si sami připojovali např. elektrospotřebiče v kuchyňské lince. Připojení elektrospotřebičů provádíme profesionálně s plným vědomím odpovědnosti.

Připojení elektrospotřebičů - rychle a spolehlivě

Naše firma Elektrikáři Bašta Jan, Praha 5 působí řadu let v oboru elektrických instalací. Vedle nabídky prací spojených s rekonstrukcí a údržbou elektroinstalace a souvisejících prací provádíme též připojení elektrospotřebičů podle platných norem a předpisů.

Máte např. novou kuchyňskou linku a potřebujete odborně a profesionálně provést připojení elektrospotřebičů vestavěných do této linky (myčka, lednička, digestoř, mikrovlnná trouba)? Pak jsme pro Vás ideálním řešením, jednoduše nás kontaktujte a my Vám sdělíme cenu.

Nejste si jistí, zda je právě ve Vašem případě pro připojení elektrospotřebičů požadována certifikovaná firma ? Stačí nám zatelefonovat a my Vám bezplatně poradíme.

Během historie naší firmy jsme provedli připojení elektrospotřebičů pro mnoho domácností i pro větší firmy.

  • pro domácnosti v Praze a okolí zajistíme připojení elektrospotřebičů rychle, kvalitně, levně
  • pro firmy a instituce jsme schopni vypracovat speciální nabídku na připojení elektrospotřebičů za velmi výhodných podmínek v závislosti na rozsahu prací
  • problematiku připojení elektrospotřebičů s Vámi prokonzultujeme zdarma

Připojení elektrospotřebičů podle norem

Elektrický proud může být nebezpečný. Nechat si připojení elektrospotřebičů provést odborně způsobilou firmou s praxí a certifikací není jen otázkou dostát platným předpisům a nařízením, je to především otázka vaší bezpečnosti.

Vedle připojení elektrospotřebičů provádíme řadu jiných prací související s elektroinstalacemi, například:

  • běžné opravy a údržba elektroinstalace v průmyslových a skladovacích objektech
  • rekonstrukce elektroinstalace domů, bytů a kanceláří
  • instalace podlahového elektrického topení, TV rozvody a PC sítě, různé kabeláže, instalace osvětlení a osvětlovacích systémů, atd...

Kontaktujte nás

Chcete se na něco zeptat, nebo si rovnou doodnout termín pro připojení Vašich elektrospotřebičů? Nejlépe ihned nás kontaktujte.